Hakkımızda


 

Gökşin inşaat, 1993 yılında Bursa’da kurulmuştur. 2003 yılına kadar Bursa ve çevresinde Devlet Su İşlerinin baraj, gölet, sulama kanalları projeleri başta olmak üzere, birçok endüstriyel tesis ve konut projelerini başarı ile tamamlamıştır. 

2003 yılından sonra, ülkemizde çevre projelerinin önem kazanması ile birlikte sektördeki eksikliği fark ederek, çalışma faaliyetlerini altyapı ve çevre projeleri üzerine yoğunlaştırmıştır. Özellikle Entegre Atık Yönetimi konusunda yurt içi ve yurt dışında birçok projeyi hayata geçirmiştir.

Entegre Atık Yönetimi kapsamında; Katı Atık Düzenli Depolama Tesisleri ( Evsel, Endüstriyel, Maden, Tehlikeli, Tıbbi ve her nevi katı atıkların bertaraf tesisleri), kompost üretim tesisleri, Geri Dönüşüm Ayrıştırma Tesisleri, Gaz Yakma ve Gazdan Enerji Üretim Tesisleri, Eski Atık (vahşi depolama) sahalarının Rehabilitasyonları, Atık Transfer İstasyonları, Evsel ve Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisleri, İçme ve Kullanma Suyu Arıtma Tesisleri, İsale Hatları, Atıksu Şebekeleri konularında projelendirme, müşavirlik ve anahtar teslim inşaat ve taahhüt hizmeti vermekteyiz.

Entegre atık yönetimi konusundaki başarılı projelerimiz sayesinde çok kısa bir sürede alanında uzman uluslararası firmalar arasına girmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 

Kentsel dönüşüm süreci ile hızlanan güvenilir konut inşaatı alanında "Eviniz Uzman Ellerde Yenilensin" sloganı ile sektöre yeni bir soluk katmayı amaçlamaktayız. Yüksek standartlara sahip modern yaşam alanları inşaatında uzman kadromuzla her daim hizmetinizdeyiz.  

Gökşin İnşaat, Ar-Ge ve iş geliştirme departmanı sayesinde, çözüm ortaklarına gelişen teknolojiye uygun, dünya standartlarında daha ekonomik ve çevreye duyarlı inovatif çözümler üretmektedir. Yerel yönetimlerimiz başta olmak üzere, yurt içi ve yurt dışındaki tüm çözüm ortaklarımıza çevre teknolojileri ve modern yaşam alanları inşaatı konusunda en iyi hizmeti sunmak için her türlü gayret, özen ve hassasiyeti göstermekte ve hizmetlerini bu doğrultuda geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Yapmış olduğumuz tüm projelerimizde "Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur" bilinci ve ilkesi ile hareket ediyoruz. Bu anlayışımız "Entegre Kalite Yönetim Sistemi" belgeleri ile  2006 yılından beri belgelenmiş olup, gelişimi sürekli olarak devam etmektedir (ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007)

Her zaman daha iyisini hedefleyen anlayışımız ve tecrübemizden aldığımız gücümüzle; ülkemize katma değeri yüksek projeler üretmek için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. 

Saygılarımızla...